Concept Development – Mieszkania Kutno

Deweloper

Podjęcie decyzji o kupnie  własnego mieszkania jest wielkim wydarzeniem dla domowego budżetu. Dlatego tak ważnym jest, aby za realizacje projektu odpowiedzialna była wiarygodna firma. Concept Development jest takim partnerem, gdyż posiada kapitały własne ponadto współpracujemy z rzetelnym i sprawdzonym wykonawcą, co daje gwarancję, że zrealizujemy inwestycje w wysokim standardzie, profesjonalnie i terminowo.
Budujemy mieszkania z myślą o indywidualnych potrzebach i pragnieniach klientów. Nasze projekty to połączenie pięknej architektury, ekologicznych materiałów i najnowszych technologii, gwarantujących nie tylko pełnie komfortu, ale także udaną inwestycję.

Tworzymy przestrzeń będącą harmonijnym połączeniem  nowoczesności, wygody i bezpieczeństwa.

Spółka Concept Development powstała na potrzeby realizacji projektów segmentu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Stworzyło ją dwóch mających już duże doświadczenie w branży budowlanej przedsiębiorców, od kilkunastu lat realizujących inwestycje budowlane na lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowym. Jeden z udziałowców ma dziesiątki zadowolonych klientów, którym na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat zrealizował projekty domów jednorodzinnych. Z sukcesem zrealizował okazały projekt budowlany zespołu budynków komercyjnych w centrum Kutna, który jest wizytówką jego możliwości technicznych i potencjału wykonawczego jego firmy budowlanej.
Drugi na przestrzeni ostatnich lat zrealizował inwestycje budowlane segmentu komercyjnego w centrum Kutna, o których śmiało można powiedzieć, iż  nowoczesną  architekturą i swoim rozmachem  stanowią  dzisiaj o wizerunku centrum naszego miasta.[/lsvr_content_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][lsvr_content_box]

Z pewnością robiłeś zakupy w Neonet,  Żabce, Olewniku, czy załatwiałeś swoje sprawy w PZU S.A, lub GetinBanku S.A.
Może kiedyś kupowałeś buty w CCC lub ubranka dla swojego dziecka w 5-10-15. Jeżeli tak to miałeś już z nami styczność. Poważni partnerzy Polskiego Biznesu docenili nasze wcześniejsze realizacje, obdarzyli nas zaufaniem i w pobudowanych przez nas  budynkach ulokowali swoje siedziby.

Dołącz do zadowolonych klientów, też możesz nam zaufać.

Zamieszkaj w zrealizowanym przez Concept Development nowoczesnym budynku w nowo powstałym prestiżowym zakątku miasta. Concept Bukowa to nie tylko piękne funkcjonalne mieszkania, nowoczesna architektura,  to także pewna inwestycja na przyszłość dająca poczucie dobrze ulokowanego kapitału.