loader image
INFORMACJA:
{mb_informacja_informacja_tekstowa}

Realizacje

Avangarda Północy

Kutno, ul. Kasztanowa

132 mieszkania

sprzedaż zakończona

Avangarda Północy to to nowoczesna kompozycja 132 mieszkań zlokalizowanych w Kutnie przy ulicy Kasztanowej w zespole 5-ciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych  wraz z garażem podziemnym oraz niezbędnymi elementami zagospodarowania terenu oraz przyłączami mediów i dojazdem do ulicy miejskiej.

Ze względu na położenie nadano realizowanemu zespołowi obiektów nazwę „Avangarda Pólnocy”, albowiem obiekty usytuowane są na północnej części miasta, w przestrzeni pomiędzy zabudową wolnostojących domków jednorodzinnych, a otwartą przestrzenią z drugiej strony przy tym w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Concept Bukowa

Kutno, ul. Bukowa

14 mieszkań

sprzedaż zakończona

Concept Bukowa to budynek mieszkalny, wielorodzinny,  trzykondygnacyjny, w pełni podpiwniczony i zaprojektowany przez  renomowane  biuro architektoniczne Yama z Łodzi. Dostęp do mieszkań realizowany jest  z dwóch klatek schodowych. Nowoczesna forma architektoniczna budynku nawiązuje do wcześniej wybudowanego Osiedla Bukowa. 

Proste, idealnie zharmonizowane formy, duże w przewadze narożne balkony (o pow. od 5 do 10 m2 każdy) umieszczone wzdłuż fasady  budynku powodują, że cała konstrukcja sprawia wrażenie niezwykle lekkiej i eleganckiej. Efekt ten dodatkowo wzmacniają jasne kolory elewacji, szlachetne materiały użyte do wystroju budynku oraz detale architektoniczne w obrębie balkonów wykonane z drewna.